Nasza witryna stosuje pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies zgodnie z Polityką cookies. Jeżeli nie akceptują Państwo Polityki, prosimy o nie korzystanie z naszej witryny.

Drukuj
A- / A+

Sektory ZM GOAP

 

PODZIAŁ OBSZARU ZM „GOAP” NA SEKTORY

 

Obszar 9 gmin, które powołały Związek został podzielony na 15 sektorów

 

image001

 

I SEKTOR POZNAŃ GRUNWALD

– Fabianowo-Kotowo, Górczyn, Grunwald Południe, Grunwald Północ, Junikowo, Kwiatowe, Stary Grunwald, Św. Łazarz

 

II SEKTOR POZNAŃ JEŻYCE

– Jeżyce, Ogrody, Ławica, Sołacz, Wola

 

III SEKTOR POZNAŃ PIĄTKOWO

– Jana III Sobieskiego i Marysieńki, Piątkowo, Podolany, Morasko-Radojewo, Umultowo, Kiekrz, Krzyżowniki-Smochowice, Strzeszyn 

 

IV SEKTOR POZNAŃ NOWE MIASTO PÓŁNOC – NOWE MIASTO POŁUDNIE

– Antoninek-Zieliniec-Kobylepole, Główna, Ostrów Tumski-Śródka-Zawady-Komandoria, Warszawskie-Pomet-Maltańskie, Głuszyna, Krzesiny-Pokrzywno-Garaszewo, Starołęka-Minikowo-Marlewo, Szczepankowo-Spławie-Krzesinki 

 

V SEKTOR POZNAŃ RATAJE

– Chartowo, Rataje, Żegrze

 

VI SEKTOR POZNAŃ WINOGRADY – STARE MIASTO

– Nowe Winogrady Południe, Nowe Winogrady Północ, Nowe Winogrady Wschód, Stare Miasto, Naramowice, Stare Winogrady, Winiary

 

VII SEKTOR POZNAŃ WILDA – DĘBIEC

– Świerczewo, Wilda, Zielony Dębiec

 

VIII SEKTOR BUK

– Obszar Miasta i Gminy Buk

 

IX SEKTOR OBORNIKI

– Obszar Gminy Oborniki 

 

X SEKTOR MUROWANA GOŚLINA

– Obszar Miasta i Gminy Murowana Goślina

 

XI SEKTOR CZERWONAK

– Obszar Gminy Czerwonak

 

XII SEKTOR SWARZĘDZ

– Obszar Miasta i Gminy Swarzędz

 

XIII SEKTOR POBIEDZISKA

– Obszar Miasta i Gminy Pobiedziska

 

XIV SEKTOR KLESZCZEWO

– Obszar Gminy Kleszczewo

 

XV SEKTOR KOSTRZYN

– Obszar Miasta i Gminy Kostrzyn

 

Wykonawcy w podziale na sektory od 2018r. 

 

Nr

sektora

Nazwa

sektora

Okres obowiązywania umowy

Wykonawca

Lider Konsorcjum

Wykonawca usługi

I

Poznań

Grunwald

Styczeń – marzec  2018

Remondis Sanitech Poznań Sp. z o.o.

Remondis Sanitech Poznań Sp. z o.o.;
FB Serwis

II

Poznań

Jeżyce

2018-2021

Remondis Sanitech Poznań Sp. z o.o.

P.U.K.T VIKOM Iwona Kubera i Rafał Kubera S.J,

III

Poznań

Piątkowo – Morasko – Umultowo – Kiekrz – Krzyżowniki – Strzeszyn

2018-2021

Remondis Sanitech Poznań Sp. z o.o.

EKO – TOM S. J., P.K.T "ORDO POZNAŃ" Sp z o. o. (Umultowo)

Remondis Sanitech Poznań Sp. z o.o. (Spółdzielnie oraz Podolany)

IV

Poznań

Nowe Miasto Północ – Nowe Miasto Południe

2018-2021

Remondis Sanitech Poznań Sp. z o.o.

"KDS" Sp. z o. o.  (Nowe Miasto Północ)  
SUEZ Zachód Sp. z o .o. (Nowe Miasto Południe)

V

Poznań Rataje

2018-2021

Remondis Sanitech Poznań Sp. z o.o.

Remondis Sanitech Poznań Sp. z o.o.
SUEZ Zachód Sp. z o. o.

VI

Poznań

Winogrady – Stare Miasto

2018-2021

Remondis Sanitech Poznań Sp. z o.o.

Remondis Sanitech Poznań Sp. z o.o.

VII

Poznań

Wilda – Dębiec

2018-2021

Remondis Sanitech Poznań Sp. z o.o.

Remondis Sanitech Poznań Sp. z o.o.

VIII

Buk

Styczeń- marzec  2018

Remondis Sanitech Poznań Sp. z o.o.

"KDS" Sp. z o. o.

IX

Oborniki

Styczeń- marzec  2018

Remondis Sanitech Poznań Sp. z o.o.

PGKiM Oborniki
Remondis Sanitech Poznań Sp. z o.o.

X

Murowana Goślina

2018-2021

Remondis Sanitech Poznań Sp. z o.o.

EKO – TOM S. J., P.K.T "ORDO POZNAŃ" Sp z o. o.
"KDS" Sp. z o. o.  (Spółdzielnia)

XI

Czerwonak

2018-2021

Remondis Sanitech Poznań Sp. z o.o.

EKO – TOM S. J., P.K.T "ORDO POZNAŃ" Sp z o. o.
Remondis Sanitech Poznań Sp. z o.o. (Spółdzielnia Koziegłowy)

XII

Swarzędz

Styczeń- marzec  2018

Remondis Sanitech Poznań Sp. z o.o.

PUK Artur Zys

XIII

Pobiedziska

Styczeń- marzec  2018

Remondis Sanitech Poznań Sp. z o.o.

 PUK HEMAR Sp. z o. o.

XIV

Kleszczewo

2018-2021

Remondis Sanitech Poznań Sp. z o.o.

PUK Artur Zys

XV

Kostrzyn

Styczeń- marzec  2018

Remondis Sanitech Poznań Sp. z o.o.

PUK Artur Zys